1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!
" Eskitme Görünümlü Etnik Motifli Yoğun Lacivert Detaylı El Örmesi 1000 Ayar Gümüş Kazaz Tesbih Püskülü" Başarılı bir şekilde sepete eklenmiştir.

Eskitme Görünümlü Etnik Motifli Yoğun Lacivert Detaylı El Örmesi 1000 Ayar Gümüş Kazaz Tesbih Püskülü

1 2 3 4 5    Ürüne henüz yorum yapılmamış

425.00 ₺
Açılışa Özel Havale ile %15 İndirim
361.25 ₺

Bu özenle işlenmiş tesbih püskülü, gümüşün asil parlaklığını, eskitme efekti ve yoğun lacivert detaylarla buluşturarak, etnik desenlerin göz alıcı bir kompozisyonunu sunar.


100% Orjinal Ürün
Tüm Ürünlerimiz Sertifikalıdır.
Kredi Kartına
Taksit İmkanı
Mağazadan
Teslim
1000 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Ayar:El Örmesi 1000 Ayar Gümüş Kazaz 
Gram:3.90 gr

Bu özenle işlenmiş tesbih püskülü, gümüşün asil parlaklığını, eskitme efekti ve yoğun lacivert detaylarla buluşturarak, etnik desenlerin göz alıcı bir kompozisyonunu sunar. 1000 ayar gümüşten ustalıkla örülmüş olan bu el yapımı püskül, sofistike bir görünüm için kazaz işçiliği ile detaylandırılmıştır. Etnik motiflerin karmaşıklığı ve lacivert rengin derinliği, bu eseri göz kamaştırıcı bir sanat parçasına dönüştürmektedir. Her biri el ile titizlikle hazırlanan bu püsküller, manevi bir deneyim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kişisel tarzınıza otantik bir ifade katmanın yanı sıra koleksiyon değeri de taşır.

Eskitme Görünümlü Etnik Motifli Yoğun Lacivert Detaylı El Örmesi 1000 Ayar Gümüş Kazaz Tesbih Püskülü Ürün için yorum bulunamadı.

Ürünü değerlendir

Benzer Ürünler

------WebKitFormBoundaryAeO2BNTHXxdGMpXg Content-Disposition: form-data; name="overwrite" 0