1000₺ ve üzeri alışverişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!
" Saray Oyması Akik Taşlı Gümüş Yüzük" Başarılı bir şekilde sepete eklenmiştir.

Saray Oyması Akik Taşlı Gümüş Yüzük

1 2 3 4 5    Ürüne henüz yorum yapılmamış

965.00 ₺
Açılışa Özel Havale ile %15 İndirim
820.25 ₺

"Büyüleyici bir zarafet sunan 'Saray Oyması Akik Taşlı Gümüş Yüzük', zengin mirasımızın bir yansıması olarak tasarlandı. Büyük ve dikkat çekici koyu akik taşı, sıcak kahverengi tonları ile her bakışı üzerine çeker.


100% Orjinal Ürün
Tüm Ürünlerimiz Sertifikalıdır.
Kredi Kartına
Taksit İmkanı
Mağazadan
Teslim
1000 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo
Maden:925 Ayar Gümüş
Ağırlık:14.85 gr

"Büyüleyici bir zarafet sunan 'Saray Oyması Akik Taşlı Gümüş Yüzük', zengin mirasımızın bir yansıması olarak tasarlandı. Büyük ve dikkat çekici koyu akik taşı, sıcak kahverengi tonları ile her bakışı üzerine çeker. Taşın etrafını çevreleyen ince detaylı oyma işlemeler ve altın rengi sırtaki kelebek motifi, bu yüzüğün asaletini ve zarafetini vurgular.

925 ayar gümüşten imal edilmiş ve antik saray oymaları ile süslenmiş bu parça, el işçiliğinin ince detaylarını ve gümüş işlemeciliğinin klasik güzelliklerini sergiliyor. Altın rengi ve gümüşün sofistike uyumu, tarihi sanat eserlerinin modern bir yorumunu oluştururken, yüzüğün her yönü, ustalıkla yapılmış bir sanat eseri olduğunun altını çizer.

Bu 'Saray Oyması Akik Taşlı Gümüş Yüzük', sıradan takılardan sıyrılarak, günlük stilinize otantik bir dokunuş ekleyecektir. Hem günlük kullanım hem de özel etkinlikler için ideal bir seçim olan bu parça, göz alıcı tasarımıyla sizinle gittiğiniz her yerde konuşulan bir sanat eseri olacak."

Saray Oyması Akik Taşlı Gümüş Yüzük Ürün için yorum bulunamadı.

Ürünü değerlendir

Benzer Ürünler

------WebKitFormBoundaryAeO2BNTHXxdGMpXg Content-Disposition: form-data; name="overwrite" 0